Telefonos behajtási munkatárs (Ref.sz.: MTB 66650)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Telefonos behajtási munkatárs

Feladatok:
• Kimenő és bejövő telefonhívások kezelése
• Egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel
• Tárgyalás a tartozás mielőbbi, mindkét fél számára kedvező rendezésének lehetőségeiről
• Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
• Belső adatbázis kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
• Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Munkatapasztalat call centerben, preferáltan ügyfélszolgálati területen
• Pénzügyi szolgáltatás-közvetítői MNB tanúsítvány vagy azt kiváltó végzettség (amennyiben nem rendelkezik, vállalja a tanúsítvány megszerzését a próbaidő alatt)
• Kétműszakos munkarend vállalása
• Határozott stílus, eredményorientáltság, empátia
• Nyitottság a behajtás-szakmai ismereteinek folyamatos bővítésére, naprakészen tartására
• Magabiztos Microsoft Office használat

Amit kínálunk:
• Komplex, versenyképes juttatási csomag (fix havi alapbér, kiemelkedő béren kívüli juttatások)
• Kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz
• Kétműszakos munkarend hétfőtől péntekig (délelőtt: 8:00-16:30, délután: 11:30-20:00; hetente 2 nap délután)
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Mentoring-program
• Barátságos szervezeti kultúra

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: generic1@adecco.com és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.