Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Telefonos behajtási munkatárs (Ref.sz.: MTB 66650)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Telefonos behajtási munkatárs

Feladatok:
• Kimenő és bejövő telefonhívások kezelése
• Egyeztetés elmaradásban lévő lakossági ügyfelekkel
• Tárgyalás a tartozás mielőbbi, mindkét fél számára kedvező rendezésének lehetőségeiről
• Fizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos nyomon követése
• Belső adatbázis kezelése, a behajtással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
• Hivatalos levelezés lebonyolítása

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Munkatapasztalat call centerben, preferáltan ügyfélszolgálati területen
• Pénzügyi szolgáltatás-közvetítői MNB tanúsítvány vagy azt kiváltó végzettség (amennyiben nem rendelkezik, vállalja a tanúsítvány megszerzését a próbaidő alatt)
• Kétműszakos munkarend vállalása
• Határozott stílus, eredményorientáltság, empátia
• Nyitottság a behajtás-szakmai ismereteinek folyamatos bővítésére, naprakészen tartására
• Magabiztos Microsoft Office használat

Amit kínálunk:
• Komplex, versenyképes juttatási csomag (fix havi alapbér, kiemelkedő béren kívüli juttatások)
• Kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz
• Kétműszakos munkarend hétfőtől péntekig (délelőtt: 8:00-16:30, délután: 11:30-20:00; hetente 2 nap délután)
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Mentoring-program
• Barátságos szervezeti kultúra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: generic1@adecco.com és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.