Tanulmányi ügyintéző, vizsgaszervező (Ref.sz.: MTB 65688)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk partnercége számára
Tanulmányi ügyintéző, vizsgaszervező
munkatársat keres.

Feladatok:
• OKJ-s szakmai vizsgák szervezése
• Felnőttképzésben résztvevő tanulók, csoportok tanulmányainak adminisztrálása
• Tanulók adatainak, tanulmányi eredményeinek kezelése
• Kapcsolattartás az oktatókkal, oktatói munka részleges szervezése
• Az intézmény minőségbiztosítási rendszerének működtetése
• Kollégák mentorálása minőségbiztosítási szempontok alapján
• Szakmai vizsgák előkészítése, vizsgajelentések elkészítése
• Szakmai vizsgákon a jegyzői feladatok ellátása
• Képzések lezárásának dokumentálása

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 1-2 éves tapasztalat adminisztrációs, ügyfélkezelési vagy ügyintézői munkakörben
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, magas szintű, gyakorlatias MS Excel tudás
• Felelősségteljes munkavégzés, terhelhetőség és rugalmasság, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet, döntésképesség
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
• Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
• Proaktív gondolkodásmód
• Ügyfélközpontúság

Előnyök:
• Szakirányú, felsőfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Felnőttképzésben, felnőttoktatásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:
• Könnyen megközelíthető, belvárosi munkavégzés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Munkabeosztás: KEDDTŐL SZOMBATIG

Munkavégzés helye:
Budapest, belváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.