Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszaki előkészítő/CAD rajzoló (Ref.sz.: MTB 66584)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Műszaki előkészítő/CAD rajzoló
munkatársat keres.

Feladatok:
• Prezentációk és műszaki segédletek készítése
• Projektvezetők, műszaki vezetők, kivitelezési vezetők munkájának támogatása a kivitelezés megkezdésétől az átadásig
• Kivitelezéssel kapcsolatos dokumentációk készítése
• Megvalósulási dokumentációk készítése
• Gyártmány dokumentációk készítése

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Gépészeti és gyengeáramú rendszerek alapfokú ismerete
• Minimum 1 éves műszaki rajzolói tapasztalat
• Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
• „B” kategóriás jogosítvány
• Terhelhetőség, csapatmunkára való alkalmasság
• Pontosság, precizitás

Előny:
• Technikusi-, illetve műszaki rajzolói végzettség

Amit kínálunk:
• Színvonalas, nyugodt munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budaörs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.