Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Forrasztó (Ref.sz.: MTB 66509)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója jászárokszállási partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Forrasztó

Feladatok:
• Hűtőbútorokon kemény forrasztások elvégzése
• Hűtőközeggel való feltöltés
• Hűtőkör összeszerelése
• Keményforrasztás elvégzése, folyasztószer eltávolítása
• A rendszer hűtőközeggel való feltöltése, töltet napi kétszeri ellenőrzése.
• Szivárgásvizsgálat elvégzése

Elvárások:
• Szakmunkás végzettség
• Kézügyesség, precizitás

Előnyt jelent:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• R.B. vizsga
• Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Bónusz
• Kiemelt műszakpótlékok
• Munkába járás támogatása/ Céges buszjárat az alábbi településekről:
Adács, Atkár, Átány, Boconád, Erk, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöstarján, Heves, Hevesvezekény, Jászapáti, Jászágó, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Kisköre, Kömlő, Pély, Pusztamonostor, Tarnaörs, Tarnaméra, Tarnaszentmiklós, Tiszanána, Zaránk, Vámosgyörk, Visznek.

Munkavégzés helye: Jászárokszállás

Bérezés:
Bruttó: 170.000 forint + bruttó 15.000 forint cafeteria

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Munkavégzés helye:
Jászárokszállás, Szolnok

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.