Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktáros (Ref.sz.: MTB 66373)

Világszinten elismert csomagszállítással foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Raktáros - Targoncás
Feladatok:

• Beérkező anyagok, termékek átvétele, mennyiségi, minőségi ellenőrzése
• Targoncával illetve kézi erővel történő anyagmozgatás, árupakolás
• Raktári adminisztráció
• Raktári rend fenntartása

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• Új típusú targoncavezetői engedély, mindhárom típusra
• Legalább 1-2 éves targoncavezetői gyakorlat
• Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak, 06-14, 14-22, 20-06 illetve hajnali műszak 02-10)

Előny:
• Közeli lakhely
Amit ajánlunk:

• Versenyképes bérezés
• Cafeteria
• Modern, színvonalas munkakörnyezet
• Jó munkahelyi légkör
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Több, választható műszakbeosztás
• Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:
• Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a krisztian.posta@adecco.com
e-mail címre!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.