Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikai koordinátor (Ref.sz.: MTB 64518)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk partnercége számára
Logisztikai koordinátor
munkatársat keres.

Feladatok:
• Nemzetközi költöztetések koordinálása egyedi szerződéseknek megfelelően
• Szállítások teljes körű megszervezése (légi, vízi, szárazföldi)
• Költségek, árazások, foglalások nyomon követése
• Ügyfelek támogatása, kérdések, kérések megválaszolása, problémák kezelése és megoldása
• Dokumentációs háttér magas színvonalú biztosítása (pl. adatbázisok karbantartása)

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Minimum 2-3 éves munkatapasztalat
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias problémamegoldó szemlélet, döntésképesség
• Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
• Pontos, precíz, körültekintő munkavégzés
• Proaktív gondolkodásmód

Előny:
• Logisztikai végzettség
• Költöztetésben szerzett tapasztalat
• Tengeri vagy légi szállítmányozásban szerzett tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Stabil, dinamikus csapat
• Hosszú távú munkalehetőség
• Nyelvtudás használatának lehetősége
• Nemzetközi kapcsolatok kiépítése

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.