Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Informatikai Fejlesztési Igazgató (Ref.sz.: MTB 64356)

Az Adecco, a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Informatikai Fejlesztési Igazgató

munkatársat keres a banki szektorban működő ügyfele részére.

Feladatok:

• Részvétel integrációs projektekben és a bank IT stratégiájának kialakításában, megvalósításában.
• Az üzleti tervekkel összhangban informatikai fejlesztési terv és költségvetés kidolgozása, annak teljesülésének folyamatos figyelemmel kísérése.
• Banki fejlesztési folyamatok irányítása, ellenőrzése.
• A felmerülő felhasználói igények alapján a fejlesztés végrehajtatása a fejlesztő céggel, részvétel az új verziók tesztelésében.
• Kapcsolattartás az informatikai fejlesztőkkel, beruházókkal.
• Az informatikai fejlesztési területét érintő szabályzatok elkészítése, a fejlesztési irányelvek és a fejlesztési folyamatba építendő biztonsági kontrollok meghatározása.
• Az integrációs törvényből és az összevont alapú felügyeletből adódó, a szakterületet érintő feladatok elvégzése.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség, villamosmérnök, programozó matematikus vagy informatika szakon.
• Oracle alap, SAP, FlexCube, Clavis rendszerek ismerete, fejlesztése.
• Határozott fellépés, nagy munkabírás.
• Banki, vagy más hálózattal bíró cégnél szerzett néhány éves gyakorlat, vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

• Kellemes irodai környezet.
• Kihívást jelentő munkakör.
• Kiszámítható, biztos háttér.
• Tapasztalt munkatársak.
• Kreativitás lehetősége.
• Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

• Budapest
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a laszlo.spiller@adecco.com címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.