Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártosori összeszerelő (Ref.sz.: MTB 66190)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója,

multinacionális partnere részére keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Gyártósori összeszerelő

Feladatok:

· Gyártósori összeszerelés munkautasítások mentén

· Menetidő betartása

· Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

· 8 általános iskolai végzettség

· Több műszakos munkarend vállalása

· Összeszerelői/operátori tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

· Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre. Személyesen is jelentkezhet irodánkban: Adecco Kft. 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. Telefonszám: 76/508-827

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.