Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szakács (Ref.sz.: MTB 66186)

Munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:
Szakács

Feladatok:
• A'la cart reggelik és napi menü elkészítése
• Saláták, szendvicsek, friss ételek elkészítése, tálalása
• Minőségi napi és szezonális ajánlatok összeállítása
• Árurendelés, árugazdálkodás

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Több éves releváns szakmai tapasztalat
• Önálló, gyors munkavégzés

Amit kínálunk:
• Bejelentett munkahely
• Kiemelkedő bérezés/cafeteria
• Egyműszakos munkarend, hétfőtől péntekig
• Barátságos szervezeti kultúra

Munkavégzés helye:
• Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: adeccohu.office1@adecco.com és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: www.adecco.hu

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.