Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Autóipari operátor (Ref.sz.: MTB 63936)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

miskolci telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Autóipari operátor

Feladatok:

· Autóipari termékek összeszerelése

· Gyártósori gépek kezelése

· Termékek gyártásközi- és végellenőrzése

· Javaslattétel folyamatok fejlesztésére

Elvárások:

· Középfokú végzettség

· Több műszakos munkarend vállalása

· Kiváló látás, jó kézügyesség

· Kézügyesség

Előnyt jelent:

· Kommunikációs szintű cseh/szlovák nyelvtudás

· Autóipari környezetben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

· Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit ajánlunk:

· Határozatlan idejű szerződés

· Béren kívüli juttatások

· Modern technológia, korszerű, tiszta környezet

· Fejlődési lehetőség

· Autóipari ismeretek

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát az iroda.miskolc@adecco.com e-mail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Miskolc

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.