Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operátor (Alsózsolca) (Ref.sz.: MTB 52917)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója

alsózsolcai telephelyű multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Operátor

Feladatok:

· Lyukasztó és hajlító gépekkel történő munkavégzés munkautasítás alapján

Elvárások:

· Alapfokú végzettség

· Jó kézügyesség

· Jó fizikai erőnlét, jó munkabírás

· Stressztűrő képesség

· Csapatszellem

· Büntetlen előélet

Előnyt jelent:

· Fémipari (pl. géplakatos, szerszámgép lakatos, esztergályos) ismeretek

Amit ajánlunk:

· Stabil, hosszú távú munkalehetőség

· Többműszakos munkarend

· Versenyképes jövedelem

· Béren kívüli juttatások

· Ingyenes céges buszjárat / útiköltség térítés (bérlet és üzemanyag is)

Munkavégzés helye:

Alsózsolca

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát az iroda.miskolc@adecco.com e-mail címre, majd regisztráljon a www.adecco.hu honlapunkon!

Adecco Kft.

3526 Miskolc, Szentpéteri Kapu 80. 2. em. 1/D.

Tel.: +36 46 / 320-161

Miskolc Alsózsolca, Gyár út 3.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.