Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Adattárház rendszerszervező (Ref.sz.: MTB 65309)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Adattárház rendszerszervező

munkatársat keres szoftverfejlesztéssel és rendszerüzemeltetéssel foglalkozó partnere részére.

Feladatok:

• Komplex adattárház infrastruktúrán történő hibakeresés.
• Kész modulok továbbfejlesztése, módosítása és új modulok kialakítása.
• Kapcsolattartás a megrendelővel, határidők betartása, dokumentációk napra készen tartása.

Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség.
• Legalább 3 éves adattárház fejlesztési tapasztalat.
• Adattárház technológiák alapos ismerete.
• SQL fejlesztési tapasztalat.
• Adatmodellezéssel kapcsolatos ismeretek.
• Rugalmasság, terhelhetőség, önálló és csapatmunka végzésére alkalmas, motivált személyiség.

Előny:

• Oracle Warehouse Builder
• Oracle Designer
• PL/SQL Developer
• Oracle BI

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet.
• Rugalmas munkaidő.
• Versenyképes jövedelem.
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok.
• Fejlődési lehetőség.
• Szakmailag jól felkészült, együttműködő csapat.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a laszlo.spiller@adecco.com címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.