Műszaki tanácsadó, szervizes munkatárs (Ref.sz.: MTB 64259)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi pozícióba keres kollégát:
Műszaki tanácsadó, szervizes munkatárs

Feladatok:
 Vevők műszaki támogatása
 Szaktanácsadás aktuális és régebbi hard- és szoftvertermékekhez
 Ajánlatkérések koordinálása szakosztályokkal
 Szervizműhely és értékesítési osztály támogatása reklamációk lebonyolításában
 Megoldási adatbank karbantartása
 GYIK megfogalmazások meghatározása és készítése
 Vevői projektek részére programok, komplett előkonfigurálások készítése, tesztelése és dokumentálása
 Műszerek javítása
 Programozás
 Vevők műszaki oktatása

Elvárások:
 Elektromos műszaki végzettség
 Alapozott ismeretek a mérés- és szabályozástechnikában
 Az alábbi területeken szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent:
o Energia-, üzemi- és PLC-technológia
o Berendezés-, és folyamatirányítási tevékenység
o Hálózati technológia és digitális interfészek
 Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
 Felhasználói szintű MS Office ismeretek
 B kategóriás jogosítvány
 Kiváló elemző és kommunikációs készség

Amit kínálunk:
 Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
 Fix bérezés
 Modern, rugalmas és családbarát munkakörnyezet
 Hosszútávú, stabil munkalehetőség
 Céges autó használata

Munkavégzés helye:
Budapest, 13. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az adeccohu.office3@adecco.com e-mail címre.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.