Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszaki tanácsadó, szervizes munkatárs (Ref.sz.: MTB 64259)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi pozícióba keres kollégát:
Műszaki tanácsadó, szervizes munkatárs

Feladatok:
 Vevők műszaki támogatása
 Szaktanácsadás aktuális és régebbi hard- és szoftvertermékekhez
 Ajánlatkérések koordinálása szakosztályokkal
 Szervizműhely és értékesítési osztály támogatása reklamációk lebonyolításában
 Megoldási adatbank karbantartása
 GYIK megfogalmazások meghatározása és készítése
 Vevői projektek részére programok, komplett előkonfigurálások készítése, tesztelése és dokumentálása
 Műszerek javítása
 Programozás
 Vevők műszaki oktatása

Elvárások:
 Elektromos műszaki végzettség
 Alapozott ismeretek a mérés- és szabályozástechnikában
 Az alábbi területeken szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent:
o Energia-, üzemi- és PLC-technológia
o Berendezés-, és folyamatirányítási tevékenység
o Hálózati technológia és digitális interfészek
 Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
 Felhasználói szintű MS Office ismeretek
 B kategóriás jogosítvány
 Kiváló elemző és kommunikációs készség

Amit kínálunk:
 Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
 Fix bérezés
 Modern, rugalmas és családbarát munkakörnyezet
 Hosszútávú, stabil munkalehetőség
 Céges autó használata

Munkavégzés helye:
Budapest, 13. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az adeccohu.office3@adecco.com e-mail címre.

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.