Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Betanított szerelő (Ref.sz.: MTB 63720)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, zalaegerszegi multinacionális partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Betanított szerelő

Főbb feladatok:

• Az előre meghatározott termék részegységeinek az elvárt minődésgben és mennyiségben történő előállítása;

• Nyomonkövetési lap töltése;

• Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

· 18. életév betöltése;

· 8 általános iskolai végzettség;

Előny:

· Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Juttatások:

· Versenyképes bérezés (alapbér + havi bónusz + jelenléti bónusz);

· Hosszú távú munkalehetőség;

· Kiemelkedő Cafeteria csomag;

· Bejárás támogatása.

Munkavégzés helye:

· Zalaegerszeg

További információ: Adecco Kft, 06-30/516-6403

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Zalaegerszeg

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.