Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítési irodavezető (Ref.sz.: MTB 63229)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítési irodavezető

Feladatok:

· Médiatermékek értékesítése a régióban

· Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

· Új partnerek felkutatása, szerződések megkötése

· Tárgyalások előkészítése, lefolytatása

· Szerkesztőség munkájának operatív támogatása, összehangolva a megrendelők és vezetőség igényeivel

· Riportok, kimutatások készítése a vezetőség felé

Elvárások:

· Értékesítésben, marketingben szerzett több éves tapasztalat

· Médiatermékek értékesítésben szerzett releváns tapasztalat

· Meglévő kapcsolatrendszer és kiváló helyismeret Heves megyében

· Elegáns, megnyerő megjelenés

· Kiváló kommunikációs képesség

· Számítógépes ismeretek

· Kiváló szervezőkészség, rugalmasság

Előny:

· Újságíró végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat

· Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

· Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel és bérigénnyel küldje a zoltan.laczhazi@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Heves

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.