Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Pénztáros (Ref.sz.: MTB 62945)

Műszaki cikkek értékesítésével foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Pénztáros

Feladatok:
• Az értékesítés ellenértékének szakszerű kezelése anyagi felelősség mellett
• Vásárlóközpontú munkavégzés

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Pénztáros, eladói tapasztalat
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:
• Kereskedelmi végzettség
• Alapszintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Egyműszakos munkarend
• Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
• Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:
• Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic1@adecco.com
e-mail címre!

Budaörs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.