Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Betanított szitanyomó (Ref.sz.: MTB 62740)

Közúti jelzőtáblák gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Betanított munkás

Feladatok:
• Megfelelő minta kiválasztása, felhelyezése a gépre
• Festékek, oldószerek kezelése
• Szitanyomás elvégzése
• Fólia méretre vágása
• Esetenként csomagolás

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Jó kézügyesség
• Pontos, precíz munkavégzés
• Monotónia tűrés

Előny:
• Autófényező végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Közeli lakhely

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bér
• Étkezési hozzájárulás
• Törvény szerinti munkába járás támogatás
• Egyműszakos munkarend, hétfőtől-péntekig 7:00-15:30-ig
• Családias környezet, jó munkahelyi légkör
• Kulturált munkakörülmények
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség, stabil hátterű cég

Munkavégzés helye:
• Vác (Budapest Nyugati- pályaudvartól vonattal megközelíthető)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic1@adecco.com
e-mail címre!

Vác Külső Rádi út

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.