Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktáros (Ref.sz.: MTB 62719)

Több éves múlttal rendelkező, világszinten elismert Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:
• áruátvétel
• árumozgatás
• komissiózás
• kézi anyagmozgatás

Elvárások:
• közepes fizikai munkabírás
• monotónia tűrés
• minimum általános iskolai végzettség
• lojalitás, terhelhetőség, fegyelmezettség
• precíz és önálló munkavégzés,
• csapatszellem
• targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat, valamint raktári tapasztalat

Előny:
• Közeli lakhely
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
• versenyképes bér (fix+jutalék)
• étkezési hozzájárulás
• egyműszakos munkarend, h-p 08.30-17.00
• jó munkahelyi légkör
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• felelősségteljes munkakör
• dinamikus csapatban való munkavégzés
• határozott idejű munkavégzési lehetőség, 3 hónapra, jó teljesítés esetén határozatlan idejűvé válhat

Munkavégzés helye:
• Törökbálint

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció és bérigény megjelölésével julia.stegli@adecco.com
e-mail címre!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.