Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vevői minőségbiztosítási mérnök (Ref. No.: MTB 62344)

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be járműipari alkatrészek gyártásában.
Kollégát keresünk hozzájuk

VEVŐI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
pozícióba.

Feladatok:
 Vevői reklamációk kezelése
 Minőségügyi rendszer fejlesztése
 Vevői auditok megszervezése és lebonyolítása
 Vevői követelmények nyomon követése, minőségbiztosítási terv létrehozása
 Riportok készítése a vevők felé
 Vevőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:
 Műszaki végzettség
 Legalább 1-2 év gyártási környezetben szerzett minőségügyi tapasztalat
 Különböző minőségügyi technikák ismerete (8D, 5 Why, FMEA, PPAP, Control Plan)
 ISO/TS 16949 ismerete előny
 Kommunikációképes angol nyelvtudás
 Határozott, proaktív, rugalmas személyiség

Amit ajánlunk:
 Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok
 Versenyképes fizetés és juttatások
 Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek minőségbiztosítási területen
 Összetartó, nyitott, befogadó környezet

Munkavégzés helye: Tiszaújváros vonzáskörzete.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Munkavégzés helye:
Tiszaújváros

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.