Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő (Ref.sz.: MTB 62266)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Könyvelő
munkatársat keres.

Feladatok:
• Banki számlák könyvelése
• Egyéb működési költség számlák könyvelése
• Cash-flow kalkuláció
• Kintlévőség-kezelés (fizetési felszólítások kiküldése, egyenlegközlők ellenőrzése, kapcsolattartás partnerekkel)
• Havi zárási munkában való részvétel
• Szállítói számlákkal kapcsolatos egyeztetések

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli vagy gazdasági területen
• Minimum 5 év könyvelői területen szerzett szakmai tapasztalat
• Angol középfokú nyelvismeret
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Analitikus gondolkodásmód
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.