Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szaktanácsadó/ Eladó (betanított) (Ref.sz.: MTB 62193)

Műszaki cikkek értékesítésével foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szaktanácsadó/ Eladó (betanított)

Feladatok:
• Aktív értékesítés
• Kapcsolattartás a vásárlókkal, vásárlók szakszerű tájékoztatása, kiszolgálása
• Szaktanácsadás
• Az adott osztály rendben tartása: ártáblák karbantartása, árufeltöltés
• Raktári rend kialakítása, fenntartása
• Leltározás

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Jó kommunikációs készség
• Rugalmas hozzáállás
• Vásárlóközpontú megközelítés
• Fizikai munkabírás

Előny:
• Műszaki cikk eladói szakképesítés/kereskedelmi szakképesítés
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Egyműszakos munkarend
• Jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat
• Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:
• Budapest, XX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic1@adecco.com
e-mail címre!

Budaörs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.