Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Quality Manager (Ref. No.: MTB 62105)

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják

Kollégát keresünk hozzájuk

Quality Manager

pozícióba.

Feladatok:

· Teljes felelősség a quality rendszerekért

· Minőségirányítási, minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése

· ISOTS 16949-hez kapcsolódó projektek teljes körű menedzselése

· 17-20 fős minőségügyi csapat irányítása

· Vevői auditok lebonyolítása és a belső auditok felügyelete

· Új termékekkel kapcsolatos folyamatok felügyelete

· Szoros együttműködés az NPI, karbantartási és logisztikai társosztályokkal

· A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Elvárások:

· Műszaki diploma, minőségügyi végzettség előny

· Legalább 4-5 év tapasztalat AUTÓIPARI gyártásban

· Minimum 2-3 év minőségügyi területen szerzett vezetői tapasztalat, autóipari minőségügyi vezetői tapasztalat nagy előny

· Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

· ISOTS teljes körű ismerete elengedhetetlen

· Különböző minőségügyi technikák ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis Lessons Learned)

· ISOTS auditori végzettség előny

· Határozott, proaktív személyiség

Amit ajánlunk:

· Lehetőség 2 gyártócsarnok teljes körű quality managementjére,

· Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok

· Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz, céges autó

· Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek

· Ingyenes nyelvtanfolyamok

· Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet

Munkavégzés helye:Pest megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angolnyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésselküldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljona http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Munkavégzés helye:
Pest county

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.