Quality Manager (Ref. No.: MTB 62105)

ADECCO Kft.

Place of work
Pest county
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az autóipari technológiák fejlesztésében, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják

Kollégát keresünk hozzájuk

Quality Manager

pozícióba.

Feladatok:

· Teljes felelősség a quality rendszerekért

· Minőségirányítási, minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése

· ISOTS 16949-hez kapcsolódó projektek teljes körű menedzselése

· 17-20 fős minőségügyi csapat irányítása

· Vevői auditok lebonyolítása és a belső auditok felügyelete

· Új termékekkel kapcsolatos folyamatok felügyelete

· Szoros együttműködés az NPI, karbantartási és logisztikai társosztályokkal

· A munkavállalók minőségtudatosságának fejlesztése

Elvárások:

· Műszaki diploma, minőségügyi végzettség előny

· Legalább 4-5 év tapasztalat AUTÓIPARI gyártásban

· Minimum 2-3 év minőségügyi területen szerzett vezetői tapasztalat, autóipari minőségügyi vezetői tapasztalat nagy előny

· Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

· ISOTS teljes körű ismerete elengedhetetlen

· Különböző minőségügyi technikák ismerete (8D, 5 Why, Ishikawa, Risk analízis Lessons Learned)

· ISOTS auditori végzettség előny

· Határozott, proaktív személyiség

Amit ajánlunk:

· Lehetőség 2 gyártócsarnok teljes körű quality managementjére,

· Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat, változatos feladatok

· Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz, céges autó

· Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek

· Ingyenes nyelvtanfolyamok

· Összetartó, laza, nyitott, befogadó környezet

Munkavégzés helye:Pest megye (M3-as autópálya mentén).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angolnyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésselküldje az AdeccoHU.PP1@adecco.com e-mail címre és regisztráljona http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztraciooldalon.

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Advertiser

Brief description of the company

HR Consulting

The company is a holder of a licence to offer recruitment services.

Company address

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.