Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavédelmi specialista (Ref.sz.: MTB 62080)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Vas megyei élelmiszeripari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Munkavédelmi specialista

Feladatok:

· A vonatkozó jogszabályokból adódó munka- és tűzvédelmi feladatok elvégzése, illetve elvégeztetése (oktatások, üzembehelyezések, felülvizsgálatok, kockázatelemzések stb.)

· Kapcsolattartás a külső (munka-, tűzvédelmi, emelőgép ügyintéző) szolgáltatókkal

· A MEB irányítási rendszer működtetése, folyamatos karbantartása

· A vállalat belső elvárásainak való megfelelés biztosítása

· Beruházások munkavédelmi koordinálása (vállalkozók menedzselése)

Elvárások:

· Felsőfokú munkavédelmi végzettség (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

· Angol nyelvtudás

· MS office ismerete

· Jó kommunikációs és szervező képesség

· Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

· Nemzetközi vállalatnál szerzett több éves tapasztalat

· Tűzvédelmi képesítés

· TPM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

· Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, cafetéria

· Kiváló szakmai lehetőség

Munkavégzés helye:

· Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megnevezéssel küldje a iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Vas megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.