Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő (Ref.sz.: MTB 61981)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő munkakör

Feladatok:

· Minőségileg kifogástalan termékek gyártása, időegységenként követelt mennyiségben.

· Termelő gépek önálló kezelése.

· Gépellenőrzési lapok vezetése.

· Az előírt ellenőrzések elvégzése önellenőrzési lap szerint.

· A munkaterület tisztán tartása.

· Termelőeszközök karbantartása.

· Részvétel vizuális vizsgálatban.

· Segítség az utóvizsgálatoknál és a termelési osztályon belül és kívül.

Elvárások:

· Minimum 8 általános iskolai végzettség.

· Termelő cégnél szerzett gyakorlat.

· Több műszakos munkarend vállalása.

· Önálló, precíz munkavégzés.

· Előny: középfokú végzettség.

Amit kínálunk:

· Előrelépési lehetőség

· Alapbér + műszakpótlékok

· Bónuszrendszer

· Cafeteria + Éves bónusz

Munkavégzés helye:

· Lukácsháza (Céges járat biztosított Vasvár, Szombathely és Kőszeg irányából is)

Érdeklődni: 30/516-6403

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon!

Vas megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.