Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CNC Forgácsoló (Ref.sz.: MTB 61658)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Zala megyei gép- és acélszerkezetgyártó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CNC Forgácsoló

Feladatok:

· CNC marós megmunkálási feladatok egyedi gyártások során

· TOS 130 fúró-maróművel önálló munkavégzés

· Hegesztett szerkezetek megmunkálása

Elvárások:

· Releváns szakmai végzettség

· Azonos területen szerzett tapasztalat

· Megfelelő próbafeladat bemutatása a megbízó telephelyén

· Pontos, precíz, önálló munkavégzés

· Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

· Határozatlan idejű, saját munkavállalói szerződés

· Kiemelt bérezés + pótlékok

· Szállás költségtérítés vagy bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

· Csesztreg, Zala megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon!

Csesztreg, Zala megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.