Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr (Ref.sz.: MTB 61645)

Nemzetközileg elismert, transzformátorok gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Feladatok:
• A gyártási folyamat teljes ellenőrzése
• A készre gyártott termékek átvétel előtti végellenőrzése
• Villamos/ mechanikus mérések elvégzése a gyártási területen
• Riportok készítése

Elvárások:
• Középfokú műszaki végzettség
• Minőség- ellenőrzésben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)
• Határozott fellépés
• Csapatmunkára való hajlandóság

Előny:
• Közeli lakhely

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Teljesítményarányos prémium
• Kiemelt összegű cafeteria már az első naptól
• Teljes munkaruházat biztosítása
• 3 műszakos munkarend
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil hátterű, hazai viszonylatban is elismert cég

Munkavégzés helye:
• Budapest XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic1@adecco.com
e-mail címre!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.