Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő (megmunkálás és végátvétel területre) (Ref.sz.: MTB 61474)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója keres az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

(megmunkálás és végátvétel területre)

Feladatok:

· Gyártáshoz szükséges gépek műszaki támogatása

· Termelő gépek állapotának felmérése, megelőző karbantartás elvégzése

· Javaslattétel a gépek és a termelés optimalizálása

Elvárások:

· Kizárólag villanyszerelő és mechanikai műszerész végzettség

· Több műszakos munkarend vállalása

· 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

· Bérezés: alapbér + műszakpótlék + cafeteria

· Biztos, megbízható munkalehetőség

· Azonnali munkába állás

· Munkába járás támogatása (bérlet 86%-a vagy autó esetén 9 Ft/km)

Előny:

· Gyártó környezetben (elsősorban élelmiszeriparban) szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

· Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a tunde.jona@adecco.com e-mail címre

Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.