Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő (Ref.sz.: MTB 61464)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

(öntés, magkészítés, olvasztás, végátvétel területre)

Feladatok:

· Gépek kezelése,

· Elkészült termékek minőségellenőrzési feladatainak ellátása,

· Legyártott termékek sorjázása, tisztítása,

· Műszakvezető utasításainak a betartása,

· Termelési tervek teljesítése

Elvárások:

· Min, alapfokú iskolai végzettség(előny a fémipari tapasztalat vagy végzettség)

· Több műszakos munkarend vállalása,

· Fizikai terhelhetőség,

· Precíz munkavégzés,

· Monotónia tűrés,

Amit kínálunk:

· Stabil, hosszú távú munkahely,

· Multinacionális körülmények,

· Kiemelkedő juttatási csomag

Előny:

· Gyártó környezetben szerzett tapasztalat

· Műszaki vagy fémipari végzettség

Munkavégzés helye:

· Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a tunde.jona@adecco.com e-mail címre.

Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.