Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Komplett jármű összeszerelő (Ref.sz.: MTB 61461)

Nagy presztizsű autóipari gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióban:

Komplett jármű összeszerelő

Győrbe

Feladatok:

  • Termelési tervek teljesítése az adott tűréshatárokon belül,
  • 2 perces takt időben való munkavégzés,
  • Műszakvezető utasításainak betartása,
  • Gépek, eszközök megfelelő kezelése, karbantartása,
  • Munkaterület tisztán tartása,

Elvárások:

  • 8 általános vagy érettségi vagy szakmunkás végzettség,
  • Több műszakos munkarend vállalása, monotonitás tűrése
  • Megbízhatóság,
  • Autóipari végzettség előny,
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat előny,

Amit kínálunk:

  • Céges autóbuszjárat, vagy bérlet 86%-nak térítése,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • kiemelkedően magas cafeteria, mozgóbér,
  • Multinacionális, tiszta gyártósori környezet,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes szakmai önéletrajzát a stephanie.ban@adecco.hue-m ail címre,vagy jelentkezzen telefonon a 30/195-1205-ös számon.

Munkavégzés helye:
Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.