Senior Tervezőmérnök (Ref.sz.: MTB 61387)

ADECCO Kft.

A munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az műanyagipari területen, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják.
Kollégát keresünk hozzájuk Senior Konstruktőr pozícióba.

Feladatok:

• Összetartó, motivált gépészmérnöki csapat tagjaként fröccsöntött alkatrészek 3D tervezése,
• Ötlet szinttől, műszaki rajzokon át, modellezésig teljes termék-életciklus lekövetése,
• Tűrésszámítások, analízisek elkészítése,
• Szoros kapcsolattartás a külföldi tervező csapattal,
• Konstrukciós problémák feltárása, új termékek bevezetésének támogatása
• Minőségügyi jegyzőkönyvek értelmezése.

Elvárások:

• Gépészmérnök/mechatronikai végzettség,
• Műanyagipari termékek 3D tervezésben szerzett minimum 3 -4 éves szakmai tapasztalat,
• 3D tervezőprogram ismeret, (Catia előny)
• Magabiztos angol nyelvtudás,
• Határidők pontos betartása,
• Gyors precíz munkavégzés,
• Humánus, becsületes, a szakmája iránt elhivatott, rugalmas személyiség.

Amit ajánlunk:

• Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat,
• Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,
• Ingyenes nyelvtanfolyamok
• Letelepedési támogatás
• Csoportvezetői pozícióra lehetőség rövid időn belül.

Munkavégzés helye: Jász –Nagykun Szolnok megye.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az agnes.bogartelki@adecco.com e-mail címre.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítése, munkaerő kölcsönzés

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

A cég címe

ADECCO Kft.
1. Bocskai utca
6000 Kecskemét
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.