Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Senior Tervezőmérnök (Ref.sz.: MTB 61387)

Partnerünk meghatározó szerepet tölt be az műanyagipari területen, innovatív megoldásaikat világszerte elismerik, és használják.
Kollégát keresünk hozzájuk Senior Konstruktőr pozícióba.

Feladatok:

• Összetartó, motivált gépészmérnöki csapat tagjaként fröccsöntött alkatrészek 3D tervezése,
• Ötlet szinttől, műszaki rajzokon át, modellezésig teljes termék-életciklus lekövetése,
• Tűrésszámítások, analízisek elkészítése,
• Szoros kapcsolattartás a külföldi tervező csapattal,
• Konstrukciós problémák feltárása, új termékek bevezetésének támogatása
• Minőségügyi jegyzőkönyvek értelmezése.

Elvárások:

• Gépészmérnök/mechatronikai végzettség,
• Műanyagipari termékek 3D tervezésben szerzett minimum 3 -4 éves szakmai tapasztalat,
• 3D tervezőprogram ismeret, (Catia előny)
• Magabiztos angol nyelvtudás,
• Határidők pontos betartása,
• Gyors precíz munkavégzés,
• Humánus, becsületes, a szakmája iránt elhivatott, rugalmas személyiség.

Amit ajánlunk:

• Dinamikus munkakörnyezet, szakértői csapat,
• Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz,
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek, tréningek, karrierépítési lehetőségek,
• Ingyenes nyelvtanfolyamok
• Letelepedési támogatás
• Csoportvezetői pozícióra lehetőség rövid időn belül.

Munkavégzés helye: Jász –Nagykun Szolnok megye.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az agnes.bogartelki@adecco.com e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Szolnok

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.