Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépészeti tervező/Junior tervező (Ref.sz.: MTB 61385)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Zala megyei fémipari megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Junior gépészeti tervező

Feladatok:

· Egyedi gépek tervezése

· 3D-s tervből 2D műszaki rajzok készítése

· A termékhez szükséges tételjegyzékek, valamint egyéb dokumentációk, előírások készítése

· Rajzdokumentáció karbantartása

Elvárások:

· Gépészmérnöki vagy műszaki végzettség (pályakezdő is lehet)

· SIEMENS Unigraphics NX8; AutoCAD; OfficePC ismeret

· Géptervezés, forgácsolási és hegesztési területén szerzett min. 2 év tapasztalat

· Német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

· Versenyképes fizetés

· Kiváló szakmai lehetőség

· Bejárás vagy albérlet támogatása

Munkavégzés helye:

· Csesztreg

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció megnevezéssel küldje a iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Zala megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.