Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Fogyóelektródás hegesztő (Ref.sz.: MTB 61226)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, Zala megyei gép- és acélszerkezetgyártó megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Hegesztő

Feladatok:

· Hegesztési feladatok, fogyóelektródás CO hegesztővel.

Elvárások:

· Hegesztő végzettség

· Azonos területen szerzett tapasztalat

· Megfelelő próbahegesztés bemutatása a megbízó telephelyén

Amit kínálunk:

· Határozatlan idejű, saját munkavállalói szerződés

· Versenyképes bérezés + pótlékok

· Szállás költségtérítés

Munkavégzés helye:

· Zala megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az iroda.szombathely@adecco.com e-mailcímre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon!

Zala megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.