Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerelő (Ref.sz.: MTB 61134)

Nemzetközileg elismert, transzformátorok gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Szerelő

Feladatok:
• Transzformátorok összeszerelése, aktív részvétel a gyártási folyamatban
• Végleges összeállítás, végszerelés elvégzése
• Munkakörnyezet rendben tartása

Elvárások:
• Villamosipari vagy villanyszerelői végzettség
• Hasonló munkakörben/ gyártás-termelés területén szerzett tapasztalat
• 3 műszakos munkarend vállalása
• Fizikai munkabírás

Előny:
• Közeli lakhely

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Teljesítményarányos prémium
• Kiemelt összegű cafeteria
• Teljes munkaruházat biztosítása
• 3 műszakos munkarend
• Jó munkahelyi légkör
• Stabil hátterű, hazai viszonylatban is elismert cég

Munkavégzés helye:
• Budapest XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic1@adecco.com
e-mail címre!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.