Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Élelmiszeripari technológus (Ref.sz.: MTB 61045)

Feladatok:

· Termelési technológiák betarttatása

· Termékek szenzorikus minőségének ellenőrzése

· Technológiai hiányosságok riportálása a vezetőség felé

· Termékfejlesztések, próbasütések végrehajtása

Elvárások:

· Műszaki felsőfokú végzettség

· Élelmiszeripari gyártási tapasztalat

· Proaktív személyiség, logikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

· Versenyképes alapbér és juttatási csomag

· Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

· Felelősség, kihívást jelentő feladatok

Munkavégzés helye:

· Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a melinda.linka@adecco.come- mail címre!

Győr

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.