Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

HR Generalista (Ref.sz.: MTB 61042)

Feladatok:
• A Toborzási, kiválasztási folyamat koordinálása
• Termelő területek támogatása, szakmai tanácsadás
• Kapcsolattartás külső partnerekkel, társvállalatokkal és a társosztályokkal
• Átfogó szervezetfejlesztési projektekben, illetve az egyes HR funkciók fejlesz-tésében való részvétel

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 1-2 éves HR területen kiválasztásban szerzett tapasztalat
• Kommunikáció képes angol nyelvtudás
• Kiváló szervezőkészség, pro-aktív gondolkodásmód
• Jó kommunikációs készség, pozitív személyiség, határozott fellépés

Amit kínálunk:
• Szakmai fejlesztés
• Versenyképes fizetés, juttatások
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz elküldésével a melinda.linka@adecco.hu email címen

Munkavégzés helye:
Mosonszolnok, Szolnok

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.