Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr (Ref.sz.: MTB 60116)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Minőségellenőr

Feladatok:
• Fémipari termékek, alkatrészek vizuális ellenőrzése (5-15 kg darabonként)
• Minőségi hibák kiszűrése
• Ellenőrzési dokumentációk folyamatos vezetése

Elvárások:
• Legalább általános iskolai végzettség
• Precíz, pontos munkavégzés
• Jó látás és színlátás
• Többműszakos munkarend vállalása
• Jó fizikum
• Monotónia tűrése

Előnyt jelent:
• Minőségellenőrzési gyakorlat

Amit ajánlunk:
• Hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
• Kiemelt bérezés
• Béren kívüli juttatás próbaidő alatt is
• Ingyenes autóbuszjárat Székesfehérvárról a munkába járáshoz

Munkavégzés helye:
• Mór

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a „Minőségellenőr” megnevezéssel küldje a helga.baumann@adecco.com e-mail címre vagy jelentkezzen a 22/510-230-as telefonszámon.

Mór

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.