Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Automatizálási mérnök (Ref.sz.: MTB 59077)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Automatizálási mérnök

Feladatok:

· Termelő berendezések automatizálási rendszerének karbantartása, fejlesztése

Elvárások:

· Szakirányú felsőfokú végzettség

· PLC programozási gyakorlat

· PC ismeret

· Önálló munkavégző képesség

· Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent:

· SAP vagy egyéb karbantartás támogató szoftver ismerete

Amit kínálunk:

· Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, cafetéria

· Kiváló szakmai lehetőség

Munkavégzés helye:

· Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a iroda.szombathely@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Vas megye

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.