Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártósor operátor és gépkezelő (Ref.sz.: MTB 57096)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, a balassagyarmati MAHLE multinacionális megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gyártósori operátor és gépkezelő

Feladatok:

· Közepesen nehéz fizikai munka

· Fém alkatrészek gépeken való megmunkálása

· Alkatrészek összeszerelése

Elvárások:

· Legalább 8 általános iskolai végzettség

· Írásbeli teszten, valamint szóbeli interjún való megfelelés

· Fizikai állóképesség

Amit kínálunk:

· Akár azonnali munkakezdés

· Bruttó 50 000 Forint belépési bónusz az első fizetéssel

· Próbaidő letelte után bruttó 770 forintos órabér

· Emelt műszakpótlékok: 18:00-22:00-ig 36%, 22:00-6:00-ig 40%

· 8000 Forint értékű Erzsébet utalvány havonta, a próbaidő alatt is!

· Hűségbónusz: 35 000 Forint/év

· Havi teljesítménybónusz

· Kedvezményes meleg étkezés a helyszínen biztosított (135 Forint/étkezés)

· Munkába járás támogatása

· Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

· Balassagyarmat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a zoltan.laczhazi@adecco.com vagy a dalma.deak@adecco.come-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Balassagyarmat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.