Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Értékesítő (Ref.sz.: MTB 66097)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Értékesítő
munkatársakat keres.

Siker! Anyagi elismerés! Elégedettség!
Partnercégünk V. kerületi prémium irodájába keresünk tehetséges munkatársakat!
Küldetésük az, hogy ügyfeleik élményszintű ügyfélkiszolgálásban részesüljenek!
Keressük a hozzájuk hasonlóan elhivatott, kitartó és kreatív szakembereket, akiknek jövőképébe beleilleszthető az ingatlanértékesítői életforma!

Feladatok:
• Lakossági, Ipari, Kereskedelmi ingatlanok közvetítése, értékesítése, bérbeadása
• Megbízások felvétele, kezelése
• Kapcsolattartás az új és meglévő ügyfelekkel
• Ügyfélakvizíció
• Adminisztrációs munka

Elvárások:
• Nyitottság
• Kereskedői szemléletmód
• Siker és Célorientált gondolkodás.
• Kreativitás

Amit kínálunk:
• Inspiráló és modern munkakörnyezet az V. kerület szívében
• Kimagasló jövedelem lehetőség
• Stabil vállalati háttér
• Professzionális képzési rendszer
• Gyors karrier

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: szandra.holovitz@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.