Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Logisztikus (Ref.sz.: MTB 66082)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Logisztikus

Feladatok:
• Vevői megrendelések és FCS kezelése, változások nyomon követése
• ERP-rendszerből a vevői megrendelések, előrejelzések átvétele, teljesítése összevetve a korábbi adatokkal és költségvetéssel
• Változások hátterének tisztázása és jelentés készítése
• Szállítások alapján a kapacitás és a források optimalizálása
• Napi kommunikáció a megrendelőkkel
• Kazien-elv követése törekedve a feladatok optimalizálására
• Számlázási folyamat koordinálása
• A vonatkozó egészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi jogszabályok betartása
• Szervezeti tréningen való részvétel
• Grafikonok készítése a korábbi adatokból és FCS-számokból

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (logisztika, gazdasági, vagy hasonló terület)
• Legalább 2-5 év tapasztalat hasonló területen
• Kommunikációképes angol nyelvtudás
• Számítógépes ismeretek (ERP, Movex előny)

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria

Munkavégzés helye:
• Hatvan

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Hatvan

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.