Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operátor (Ref.sz.: MTB 66080)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója jászárokszállási, hűtőipari partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

OPERÁTOR

Feladatok:
• Hűtőipari alkatrészek mozgatása, felhelyezése a tartó szerkezetre
• Kapcsolódó munkafolyamatok elvégzése

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Könnyű fizikai munka
• Céges buszjáratok

Munkavégzés helye:
• Jászárokszállás

Céges buszjáratok az alábbi településekről:
• Alattyán, Atkár, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöstarján, Jánoshida, Jászalsószentgyörgy, Jászárokszállás, Jászberény, Jászladány, Jásztelek, Szolnok, Vámosgyörk, Zagyvarékas.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon

Jászárokszállás, Szolnok

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.