Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Műszaki munkatárs (Ref.sz.: MTB 66052)

Nemzetközileg elismert veszélyes áru fuvarozásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
Műszaki munkatárs
Feladatok:
• Járművek műszaki állapotának időszakos ellenőrzése
• Kisebb javítások, karbantartások elvégzése a járműveken
• Raktárkezelés, anyagbeszerzés, készletezés
• Gumicsere, gumijavítás
• Meghibásodott gépjárművek mentése (ügyeleti rendszerben)
Elvárások:
• Autószerelő végzettség
• Legalább 2-3 éves autószerelésben szerzett tapasztalat
• Pontosság, precizitás
• Megbízhatóság
• Problémamegoldó képesség
• B kategóriás jogosítvány
Előny:
• C, E kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
• 1 műszakos munkarend
• Modern, színvonalas munkakörnyezet
• Jó hangulatú, dinamikus csapat
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér
Munkavégzés helye:
Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a krisztian.posta@adecco.com e-mail címre!

Érd

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.