Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Szerviztechnikus (Ref.sz.: MTB 65996)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Szerviztechnikus
munkatársat keres.

Feladatok:
• Szerviztevékenység elvégzése meghatározott területen belül
• Műszaki berendezések helyszíni karbantartása, szervizelése
• Szervizkoordinátorral való napi kapcsolattartás
• Szervizautó rendben tartása, alkatrészek tárolása, leltár vezetése
• Meetingeken való aktív részvétel heti egyszer a budaörsi központban

Elvárások:
• Villamos szakirányú középfokú végzettség
• 2-3 éves szakmai tapasztalat
• Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
• Nyitottság műszaki területek iránt
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés
• Magas munkabírás, terhelhetőség
• Nyitott, pozitív, barátságos személyiség

Előny:
• Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
• Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Budaörs

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.