Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CNC-esztergályos (Ref.sz.: MTB 65155)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, egri megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

CNC esztergályos

Feladatok:
• Egyedi alkatrészek, darabok elkészítése műszaki rajzok alapján
• Műszakvezető utasításainak betartása
• Az elkészített termékek ellenőrzése

Elvárások, előnyök:
• Szakirányú végzettség (CNC-forgácsoló, CNC-gépkezelő, CNC-programozó)
• Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
• Hunor vagy NTC vezérlés ismerete
• Három műszakos munkarend vállalása

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés, cafeteria
• Bejárás támogatása
• Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:

• Eger

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Eger

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.