Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Csokoládéipari csomagoló (Ref.sz.: MTB 65964)

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Csokoládéipari csomagoló

Feladatok:
• Drazsétermékek kimérése, csomagolása, címkézése
• Üzemi terület tisztán tartása

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Monotonitástűrés
• Fizikai munkabírás (álló munka)
• Megbízható, precíz munkavégzés
• Érvényes tüdőszűrő vizsgálat

Előny:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
• Azonnali munkakezdés
• Kiemelkedő bérezés
• Állandó délelőttös műszakrend
• Jó munkahelyi légkör
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Időszakos munkavégzési lehetőség január végéig

Munkavégzés helye:
• Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a generic1@adecco.com
e-mail címre!

Budapest, XIII. kerület

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.