Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Öntvénymegmunkáló (Ref.sz.: MTB 65046)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója apci partnere részére keres munkatársakat az alábbi pozícióba

Öntvénymegmunkáló

Feladatok:
• A legyártott termékek, öntvények megmunkálása
• A minőségi követelmények betartása
• A munka területének tisztántartása

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Kézügyesség, precizitás, monotonitástűrés

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Bónusz
• Kiemelt műszakpótlékok
• Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Apc

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Munkavégzés helye:
Apc, Heves

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.