Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Operátor (Ref.sz.: MTB 65023)

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:
Operátor (Hatvan)

Feladatok:
• Gyártósori operátori feladatok ellátása
• Három, illetve termelési igénynek megfelelően négyműszakos munkarend vállalása

Elvárások:
• 8 általános iskolai végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat előny
• Figyelmes munkavégzés
• Jó állóképesség
• Kitartó munkavégzés

Amit ajánlunk:
• Versenyképes bérezés
• Cafeteria
• Céges buszjáratok az alábbi településekről: Apc, Boldog, Csány, Ecséd, Erdőtarcsa, Héhalom, Heréd, Hort, Jobbágyi, Kerekharaszt, Lőrinci, Mátraszőlős, Nagykökényes, Palotás, Pásztó, Petőfibánya, Selyp, Szurdokpüspöki, Tar, Zagyvaszántó
Munkavégzés helye:
• Hatvan
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a lilla.horti@adecco.com e-mail címre és regisztráljon a http://www.adecco.hu/hu/allaskeresoknek/regisztracio oldalon.

Hatvan

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.