Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati adminisztrátor (napi 4 órában) (Ref.sz.: MTB 65801)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Vevőszolgálati adminisztrátor
(Napi 4 órában)

Feladatok:
• Vállalat által forgalmazott műszaki termékek garanciális ügyintézése
• Cseregép egyeztetése, szállítás szervezése
• Jóváírás, kártalanítás rögzítése vállalatirányítási rendszerben
• Folyamatos egyeztetés a központi raktárral
• Garancia időn túl, új termék értékesítése/ajánlása
• Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
• Műszaki érdeklődés
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Kiváló kommunikációs- és szervező készség
• Önálló, precíz munkavégzés
• Monotónia tűrés

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Támogató csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: generic1@adecco.com

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.