Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő operátor (Ref.sz.: MTB 65778)

Német autóipari beszállító Partnerünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:
Gépkezelő operátor
Feladatok:

• Gépkezelői feladatok ellátása, részegységek összeszerelése
• Gyártógépek kezelése
• Gyártási tervek, munkavédelmi utasítások betartása
• Késztermékek minőségének ellenőrzése

Elvárások:

• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Több műszakos munkarendben szerzett tapasztalat
• Gyors, pontos munkavégzés
• Munkautasítások betartása
• Monotonitástűrés
• Fizikai munkabírás, terhelhetőség
• Folyamatos 2 műszakos munkarend vállalása (Egyik héten H-Cs 5:40 – 17:50, másik héten H-Sze. 17:40 – 5:50 )

Előny:
• Közeli lakhely
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

• Versenyképes bérezés
• Teljesítményarányos bónusz
• Cafeteria, már az első ledolgozott hónaptól
• Üzemi étkeztetés
• Modern, színvonalas munkakörnyezet
• Jó munkahelyi légkör
• Újítási ötletek befogadása
• Tapasztalatszerzési lehetőség
• Folyamatos 2 műszakos munkarend, a hétvége mindig szabad
• Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:
• Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a krisztian.posta@adecco.com
e-mail címre!

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.