Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére
munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Ügyfélkapcsolati referens (Ref.sz.: MTB 64823)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Ügyfélkapcsolati referens
munkatársat keres.

Feladatok:
• Ügyfelekkel való proaktív írásos, telefonos kapcsolattartás
• Reklamációk, panaszok rögzítése és minőségi kezelése
• Megrendeléssel kapcsolatos feladatok ellátása
• Teljes ajánlatadási folyamat nyomon követése
• Szerződésmódosítások készítése
• Ügyfélnyilvántartás folyamatos frissítése
• Adminisztrációs feladatok ellátása (kalkulációk, elszámolás tervezetek, adatbázis karbantartás, frissítés)

Elvárások:
• Felsőfokú, gazdasági végzettség
• Minimum 1 éves ügyfélkezelési tapasztalat
Angol középfokú nyelvismeret
Microsoft Excel haladó szint (fkeres, vkeres, Pivot-tábla)
• Kiváló kommunikációs készség
• Analitikus gondolkodásmód
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
• Színvonalas munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
• Budapest, 13. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: adeccohu.office3@adecco.com .

Budapest

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.